Modne miejsca, w których zjesz smacznie. Zapraszamy.

Mąka i Wół

Mąka i Wół

Mąka i Wół
Szpitalna 13
45-010 Opole
663761623

Co nas wyróżnia?

 

Mąka

Kupujemy najlepsze gatunki mąki z rodzinnych młynów, których historia sięga przedwojennych czasów. W takich młynach nie produkuje się na przemysłową skalę, lecz każde mielenie wykonuje się z ogromną uwagą i poszanowaniem długoletnich, rzemieślniczych tradycji. Zboża pozyskiwane są od okolicznych, zaufanych gospodarstw, gdzie uprawia się je na stosunkowo niedużych

powierzchniach, co gwarantuje wysoką klasę i regionalny charakter.

Wołowina

Starannie wyselekcjonowaną wołowinę premium oraz wołowinę sezonowaną, z różnych gatunków krów, sprowadzamy od hodowców, którzy nie tylko zapewniają mięso najwyższej jakości, ale także przykładają szczególną wagę i dbałość do dobrostanu zwierząt oraz właściwego ich traktowania.

Pstrąg

Nasze ryby poławiane są każdego dnia o świcie, co zapewnia maksymalną świeżość ich mięsa. Serwujemy Państwu wyłącznie lokalnego, opolskiego pstrąga z Ośrodka Zarybieniowego w Biestrzynniku.

Makarony i pieczywo

To wyłącznie nasza własnoręczna produkcja z najlepszych gatunków mąki. W każdym z naszych wyrobów, oprócz doświadczenia kucharzy oraz składników doskonałej jakości daje się wyczuć wyraźną nutę pasji i miłości do jedzenia.

Warzywa i owoce

Świeżość, poziom doznań smakowych i niepowtarzalność aromatów gwarantują lokalni hodowcy, prowadzący uprawy zgodnie z nowoczesną wiedzą rolniczą oraz na bazie bogatych, wieloletnich doświadczeń.

Koktajle i drinki

Autorskie drinki tworzymy tylko z produktów i alkoholi najwyższej jakości, wykorzystując syropy i dodatki przygotowywane własnoręcznie, na miejscu, tuż przed wizytą gości.

Wina

O doborze naszych win, ich barwie, bukietach i pochodzeniu można opowiadać bardzo, bardzo długo. Stworzyliśmy zatem osobną kartę poświęconą zapasom z naszej piwniczki.

Więcej informacji dostępne na https://www.gdziezjesc.info/opole/maka_i_wol
Odwiedź także dział Restauracje międzynarodowa w OpoleDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *