Modne miejsca, w których zjesz smacznie. Zapraszamy.

Sushi Wesoła

Sushi Wesoła

Sushi Wesoła
ul. Wspólna 37a
05-075 Warszawa-Wesoła
661 160 101

Sushi Wesoła to miejsce stworzone przez podróżnika i pasjonata kulinarnego Zbyszka Glanasa. Tęsknota za kuchnią dalekiego wschodu sprawiła, że postanowił przenieść namiastkę kulinarną z Kraju Kwitnącej Wiśni do Warszawy. Od ponad 10 lat Sushi Wesoła stanowi krainę smakowitości, gdzie gotują kucharze, którzy po prostu kochają swój fach. Szefem kuchni jest Michał Możdżonek, który zachwyca kreatywnością w przygotowywaniu sushi i dań na gorąco. Szkolenia rozpoczął kilkanaście lat temu u azjatyckich szefów kuchni oraz polskich mistrzów będących do dziś szefami kultowych sushi barów w całej Polsce czy Europie.
Szkolenia pod okiem najlepszych były podstawą, które pozwoliły naszemu szefowi kuchni na stworzenie własnego, niepowtarzalnego stylu oraz smaku. Od samego początku stawiamy na wysoką jakość – właśnie dlatego szczególną uwagę zwracamy na dobór wyselekcjonowanych produktów sprowadzanych od najlepszych dostawców. Jesteśmy zainspirowani kuchnią japońską – jej bogactwem smaków oraz kolorów – dlatego w Sushi Wesoła łączymy tradycyjne, japońskie receptury z nowoczesnym podejściem do kulinarnych doświadczeń. Wszystkich miłośników doskonałego jedzenia, które angażuje wiele zmysłów, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Odwiedź lokal Sushi Wesoła w Warszawie lub zamów wybrany zestaw z dostawą do domu.

Oczarowanych japońską kuchnią Gości zapraszamy nie tylko do odwiedzania naszego lokalu czy zamawiania dań z dostawą do domu. Oferujemy również kompleksowe usługi z zakresu cateringu. W jego ramach proponujemy na przykład przygotowanie efektownego tortu sushi na Twoją imprezę – wielopiętrowego bogactwa wyśmienitych hosomaki, futomaki i innych rodzajów sushi. Pomożemy Ci zadbać o oprawę spotkania biznesowego, imienin, urodzin, komunii, a nawet chrzcin czy wesela. Świetną propozycją dla miłośników japońskich smaków w każdym wieku są warsztaty małego sushi mastera lub live cooking. Zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji Sushi Wesoła w Warszawie!

Więcej informacji dostępne na https://www.gdziezjesc.info/warszawa_wesola/sushi_wesola
Odwiedź także dział Restauracje japońska w Warszawa-WesołaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *