Modne miejsca, w których zjesz smacznie. Zapraszamy.

Restauracja Pod Baranem

ul. św. Gertrudy 21
31-049 Kraków
(12) 429 40 22

Gorąco zapraszamy Was w gościnne progi Restauracji Pod Baranem. Ta typowo rodzinna restauracja jest położona w cieniu Królewskiego Zamku, zaledwie dwieście metrów od Wawelu.

Istniejemy od 1997 roku i w ciągu tych lat zyskaliśmy renomę wśród wielu Klientów. Każdy Gość jest dla nas równie ważny.

Mieszczański, przytulny wystrój i klimat, który tworzą antyczne meble, dwa kominki oraz nastrojowa muzyka sprawiają, że każdy z Gości czuje się u nas doskonale. Restauracja posiada pięć klimatyzowanych, kameralnych sal mieszczących w sumie 100 osób.

Naszą specjalnością jest kuchnia polska z akcentami kuchni europejskiej. Wszystkie potrawy przygotowujemy sami nie używając półproduktów, dlatego każde danie jest przyrządzane indywidualnie dopiero po złożeniu zamówienia. Wysoka jakość dań nie oznacza wysokiej ceny, bowiem średni koszt całego obiadu to zaledwie około 50 złotych.

Oferujemy również organizację bankietów, imprez firmowych, komunijnych, polecamy także nasze usługi cateringoweSerdecznie zapraszamy!

Więcej informacji dostępne na https://www.gdziezjesc.info/krakow/restauracja_pod_baranem_stare_miasto_2Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *