Modne miejsca, w których zjesz smacznie. Zapraszamy.

Pod Papugami Restaurant & Cocktail Bar

ul. Sukiennice 9a
50-107 Wrocław
(71) 343 92 75, 695 102 939

Pod Papugami to kultowe miejsce spotkań ludzi spragnionych niepowtarzalnej atmosfery. To lokal zarówno dla par na romantycznej randce, artystów z pobliskich galerii, jak i dla skupionych na interesach biznesmenów.

To, co przyciąga wszystkich gości, to niepowtarzalny autorski wystrój w stylu klasycznego kina, najlepsza kawa w mieście i przede wszystkim oparta na najnowszych światowych trendach kuchnia, za której jakość, smak i finezję odpowiada szef kuchni Mariola Monczak.

Kuchnia Pod Papugami jest spełnieniem marzeń mieszkańców Wrocławia o najbardziej wymagających podniebieniach, nie zawiedzie również licznie odwiedzających miasto turystów z kraju i z zagranicy.

Wyjątkowy nastrój Pod Papugami dopełnia muzyka grana na żywo. Z jednej strony może to być sentymentalny blues lub żywiołowy jazz, z drugiej strony didżeje ze starannie wyselekcjonowanymi brzmieniami. Jedno jest pewne –  wszystkie te dźwięki stanowią niezapomnianą ścieżkę dźwiękową dla spotkań Pod Papugami.

Więcej informacji dostępne na https://www.gdziezjesc.info/wroclaw/pod_papugami_restaurant_cocktail_bar_stare_miastoDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *