Modne miejsca, w których zjesz smacznie. Zapraszamy.

Osteria Piemonte

Osteria Piemonte

Osteria Piemonte
ul. Gierdziejewskiego 7
02-495 Warszawa
(22) 188 42 78, 607 757 797, 607 787 727

Osteria Piemonte specjalizuje w prawdziwej kuchni włoskiej regionu Piemont, który od wieków słynie z tradycji kulinarnych i znanych na całym świecie win oraz serów.

Wszystkie serwowane tu dania przygotowywane są z najlepszych i starannie wyselekcjonowanych produktów, pochodzących z Piemontu. Na potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych potraw restauracja umożliwia gościom zakup produktów, z których przyrządzane są dania.

Zapraszamy do Osteria Piemonte, gdzie przekonają się, czym jest prawdziwa restauracja włoska.

Wina regionu Piemont
Restauracja posiada bardzo duży wybór win włoskich pochodzących z Piemonckich winnic Terre del Barolo Produttori del Barbaresco. Wszystkie wina z posiadają prestiżowe apelację DOC i DOCG.

Osteria Piemonte to doskonałe miejsce na spotkania rodzinne, chrzciny, komunie, konsolacje oraz integracje i wigilie firmowe. Piękne stylowe wnętrza, oddzielna sala, wykwintna kuchnia oraz profesjonalna obsługa to największe zalety. Dodatkowym atutem restauracji są łatwy dojazd oraz duży parking. Posiadane certyfikaty Eccellenze Italiane oraz Ospitalita Italiana Ristoranti Italiani nel Mondo stanowią potwierdzenie, że kuchnia jest na najwyższym poziomie.

Więcej informacji dostępne na https://www.gdziezjesc.info/warszawa/osteria_piemonte_ursus_2
Odwiedź także dział Restauracje włoska w WarszawaDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *