Zobacz co polecamy na dziś. Sprawdź gdzie pysznie zjesz.

metro jazz bar & bistro

metro jazz bar & bistro

metro jazz bar & bistro
ul. Marszałkowska 99A
00-693 Warszawa
(22) 32 53 106

Smaczne jedzenie, muzyka na żywo i transmisje sportowe! I to wszystko w samym Centrum Warszawy! Zapraszamy do rewelacyjnego coctail baru w sercu stolicy.

Menu metro jazz bar & bistro to wyśmienity wybór przystawek i dań głównych, do których barmani zaproponują wspaniałe wina czy koktajle. Ta nowoczesna i przestronna restauracja w samym centrum Warszawy to nie tylko wyśmienite jedzenie i napoje – dzięki panoramicznym telewizorom metro jazz bar & bistro stanowi spełnienie marzeń każdego fana sportu. Jest to idealne miejsce do spotkań ze znajomymi przy szklance piwa (lub trzech) i oglądania najważniejszych rozgrywek sportowych.

Co więcej, muzyka na żywo, którą gramy we wtorki, czwartki i soboty zapewni Wam ukojenie od zgiełku i zamętu miejskiego życia. Zachęcamy do spędzenia wieczoru w tak miłej atmosferze. Jeśli rozpoczniecie wieczór w metro jazz bar & bistro, planując kolejne atrakcje możecie być pewni, że wszędzie będzie blisko. Restauracja znajduje się bowiem zaledwie kilka minut od wielu atrakcji turystycznych, wydarzeń i wspaniałych miejsc.

Więcej informacji dostępne na https://www.gdziezjesc.info/warszawa/metro_jazz_bar_bistro_srodmiescieDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.